Kontaktujte nás

oddělení BARVY JABLONEC
tel. +420 778 522 325
info@barvy-jablonec.czoddělení SPOLEHLIVÉ STŘECHY
tel. +420 777 002 432
info@spolehlive-strechy.czoddělení ARCON BIJOUX
tel. +420 772 522 324
info@arconbujoux.cz

O nás

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

Vážení zákazníci a obchodní partneři, Vítáme Vás na stránkách firmy COLLEGIUM TRADE s.r.o..

Zabýváme se následujícími odvětvími:

 

- rekonstrukcemi plochých i sedlových střech
- speciálními nátěry střech
- výrobou a prodejem nátěrových hmot
- výrobou bižuterie

 

Collegium Trade

Collegium Trade

Na našich stránkách www.collegiumtrade.cz najdete rozcestník na všechny naše aktivity. Bílé střechy, Spolehlivé střechy, Arcon bijoux - prodej bižuterie, Barvy Jablonec - prodej barev a drogerie. Na našich stránkách naleznete odkazy na naše partnery a vše o historii naší firmy.

Spolehlivé střechy

Spolehlivé střechy

Provádíme kompletní rekonstrukce plochých i sedlových střech a všech prací s nimi spojených (světlíky, hromosvody, klempířské práce). Zabýváme se izolováním spodních staveb, jímek, bazénů, teras a balkónů, kde uspokojíme jak drobné investory, tak i nadnárodní společnosti.

Více zde...

Bílé střechy

Bílé střechy

Technologie bílé střechy – cool roof vychází z patentu „PV 2011-166/PUV 2011-24123 ms“, který je patentován pod názvem „hydroizolační sendvič“. Technické řešení bílých střech-cool roof, se týká především vrchní nátěrové hmoty AKROJAS ST-titan, nátěrové hmoty s vysokým stupněm odrazivosti slunečního záření s nanotechnologickou odbouratelností zašpiněných povrchů.

Více zde...

Barvy Jablonec

Barvy Jablonec

Velkoobchodní prodejna barev, laků a drogerie s mnohaletou praxí. Na počkání mícháme autolaky, interiérové, malířské i fasádní barvy, emaily, antikorozní a průmyslové barvy. Poskytujeme zákaznické i množstevní slevy, nabízíme profesionální přístup a individuální poradenství pro každého zákazníka.

Více zde...

Výroba bižuterie

Arcon Bijoux

Naše bižuterie je výhradně českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou pro spokojenost zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších materiálů české výroby a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Více zde...

Naši partneři

Vitana ARGO-HYTOS s.r.o Devro Bus Line
Ligum ERNST BROER s.r.o brand brand